Klidná mysl

Chcete-li úspěšně zvládat situace běžného či pracovního dne, je třeba myslet na to, že vnímání či paměť musí být v pozoru. Dalo by se říci, že mysl je jakýmsi abstraktním pojmem pro kombinaci paměťi, vnímání, soustředění se a dalších rozumových schopností. Je tedy nasnadě, že je třeba naší mysl udržovat klidnou a vyrovnanou, abychom se těšili úspěšným a klidným zítřkům. Thajský ráj v Praze, vyhlášený masážní salón, je jedním z nejsnadnějších řešení při cestě za klidnou myslí. A co Vám tedy nabízíme?

V rámci hledání ztracené klidné mysli je v naší nabídce např.:

A samozřejmě mnohé jiné thajské masáže Praha, které v našich salónech nabízíme. Stačí zamířit na nabídku našich služeb či dotaz směřovat telefonicky. Můžete si u nás objednat také dárkové poukazy na thajské masáže.

Klidná mysl s thajskou masáží

Relaxace, duševní vyrovnanost, úleva od bolestí – dalo by se pokračovat ve výčtu pozitiv plynoucích z thajských masáží Thajského ráje. Všechny účinky masáží můžete pocítit na vlastní kůži v některé z naších poboček. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jak docílit klidné mysli?

Salony Thajský ráj jsou již pověstné vyškoleným personálem. Je ovšem také třeba zmínit techniku, kterou naše masérky využívají. Liší se totiž od klasických evropských masáží v tom, že pracují s tělem jako komplexem, celistvostí, která má své náležitosti, kterým je třeba věnovat zvláštní pozornost. Jedná se o energická centra, kterým je třeba uvolnit cestu pro proudění energie.

Uvolněte se s thajskou masáží

Je-li energický bod uvolněn a bez překážek, není problém, aby energie nepřestala tělem proudit. V takové okamžiku se ke zmíněnému efektu přidruží i fáze relaxační. Kombinací všech složek následně docílíme požadovaných výsledků jako:

  • klidné a vyrovnané mysli
  • načerpání nových sil
  • uvolnění vypjatého svalstva

Vyzkoušejte thajské masáže Praha

Je vskutku jen na Vás, jaké masáže v Thajském ráji využijete. Naše nabídka je totiž velmi pestrá a neustále se snažíme zavádět nové možnosti, které Vás osloví a nadchnou. Řídíme se heslem, že jako klient musíte vždy odejít s úsměvem na rtech a spokojeni.

Navštivte naše pobočky a vyzkoušejte thajskou masáž na vlastní kůži!

Zavítejte na masáž do Thajského ráje

Thajský ráj Praha je zde s celým svým personálem pro Vás. Služby, za které se zaručujeme, nejsou jen snahou o přilákání klientely. Služby, které nabízíme, jsou zkrátka opravdové a naše závazky splnitelné.

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz