Úleva od bolesti svalů, kloubů a kostí

Pohybový aparát dovede mnohdy velmi znepříjemnit život. Jakákoliv disfunkce v této oblasti zamezí běžným činnostem a Vy se můžete ocitnout v situaci, kdy Vám nepomůže ani oficiální medicína. K úlevě od bolestí svalů, kloubů a kostí Vám pomůžeme v Thajském ráji! Jestliže jste v rámci pracovního procesu odkázáni k sedavému povolání, je pro Vás alternativní léčba výzvou!

Thajský ráj v Praze Vám nabízí thajské masáže, které Vám uleví od bolesti pohybového aparátu!

Koho se mohou tyto bolesti týkat?

 • osoby se sedavým zaměstnáním
 • osoby, které v zaměstnání stojí (prodejní asistentky, stewardky, veřejní činitelé aj.)
 • osoby, které nemají příliš času věnovat se průběžnému pohybu
 • ti, kteří naopak chtějí masáží bolestem provázet

Thajský ráj nabízí řešení

 • šetrné a nenásilné provedení masáže
 • relaxaci, odbourání stresu
 • odbornost, profesionalitu
 • znalost akupresury a energických toků

Thajské masáže uleví od bolesti svalů

Thajský ráj Vám nabízí nejrůznější typy thajských masáží jako: klasickou thajskou masáž, thajskou masáž zad a šíje, thajskou masáž nohou, královskou bylinnou masáž, relaxační masáž, masáž pomocí aroma olejíčků. Úplná úleva od bolestí svalů, kloubů a kostí je ovšem během na dlouhou trať. Zprvu je třeba svěřit se našim thajským masérkám o problémech, které Vás trápí. Popsat jim bolesti a body, ve kterých jsou nepříjemnosti nejintenzivnější. Protlačováním palce, dlaněmi nebo pažemi se uvolní ve Vašem těle body, které jsou blokované.

Vyzkoušejte bezbolestné masáže thajské

Thajské masáže bývají téměř vždy bez bolesti, jsou nenásilné, jestliže jste ale došli do fáze chronické bolesti, je možné, že zpočátku pocítíte mírně nepříjemný tlak, který ovšem značí jediné: že jsme na dobré cestě k vyléčení. Thajský ráj je synonymem uvolnění od bolestí, které Vás již dlouho zužují! Navštivte nás, začněte žít život naplno!

Dárkový poukaz

Úleva od stresu

Stres - emoce, která provází lidstvo již od samého počátku. V závislosti na společnosti se liší pouze tím, že mění podstatu svého vzniku – ovšem kutečnost, že má negativní vliv na životosprávu, což se projevuje nejen psychickými obtížemi, ale také fyzickými, se nemění. Ptáte se, jak se zbavit stresu? Odpověď Vám přináší thajské masáže Praha!

Thajské masáže jako úleva od stresu

Odbourat stres, zapomenout alespoň na malý okamžik na pracovní povinnosti a nechat se unášet prostředím Thajského království. Zbavit se bolestí zad spojených se sedavým povoláním, ulevit celému tělu a vyrovnat duševní klid, tyto a mnohé jiné výsledky považuje salón Thajský ráj v Praze za závazné. Jsme zkrátka specialisty na úlevu od stresu! Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Cíle Thajského ráje v rámci kompletní úlevy od stresu:

 • naprosté odproštění se od denního shonu
 • nabití vyčerpané energie
 • kompletní úleva od bolestí
 • fyzická a psychická regenerace - zlepšení duševní stránky

Naše prostředky k dosažení úlevy od stresu

Chceme-li dosáhnout účinné úlevy od stresu, musíme v první řadě sami chtít. Domníváme se ovšem, že toho si jsou naši klienti vědomí a proto nás navštěvují. Thajský ráj v Praze je přímo královstvím, které na Vás dýchne atmosférou vzdálené země. Proškolené masérky, které sbíraly pečlivě zkušenosti v bangkogských chrámech jsou tím nejdůležitějším prvkem našich salónů. A jak docílíme Vaší naprosté spokojenosti?

Nabízíme celou řadu služeb:

Ostatně veškeré služby jsou pro Vás uvedeny v široké nabídce.

Úlevu od stresu vyžaduje organismus každého

Byť se mezi námi najdou tací, kteří se přepínají a nutnost tzv. „vypuštění“ nepřijímají a nevyhledávají, není tato životní filozofie tím správným krokem. Nevyrovnaná mysl a špatná psychická kondice se v nemalé míře odráží na fyzickém stavu a dříve, či později dojde jedinec do fáze, kdy bude muset využít služeb oficiální medicíny, tomu se dá ovšem zdárně předejít s Thajským rájem v Praze! Tedy neváhejte využít našich služeb. Thajské masáže Praha Vás jistě nezklamou!

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz