Budoucnost Thajského ráje

Oblíbili jste si pražský masážní salón Thajský ráj? Zajímá vás, co je nového, co připravujeme a jaké novinky pro vás chystáme? Budoucnost Thajského ráje je jasná: chceme se ještě více přiblížit potřebám a přáním našich klientů a udělat vše pro jejich spokojenost. Thajská masáž Praha zažívá renesanci a Thajský ráj je toho součástí.

Budoucnost Thajského ráje tvoříme s vámi a pro vás.

Budoucnost Thajského ráje – pobočky

Novinky v nabídce masáží

Thajský ráj disponuje stoprocentně kvalifikovaným personálem masérů a masérek. Protože pro vás chceme jen to nejlepší, neustále sledujeme moderní trendy v oblasti masáží a snažíme se sestavovat pro vás plnohodnotnou nabídku služeb. Díky tomu se u nás v brzké době můžete těšit na nové masáže. Některé budou zaměřeny na uvolnění konkrétních partií, jiné zas poskytnou vašemu tělu celkovou relaxaci a uvolnění.

Budoucnost Thajského ráje jsou nové masáže

Budoucnost Thajského ráje tvoříme pro vás

Je to už dávno, co jste navštívili Thajský ráj? Již v této době dostály naše masážní salóny několika změn. Líbí se vám stylové thajské prostředí? Zajisté si užijete dokonale zharmonizovaný duch místa Thajského ráje. Navštivte jednu z našich poboček. Základní pilíře thajské masáže u nás zůstávají stejné. Thajský ráj je jediné místo, kde na vás čeká originální thajská masáž.

Naší základní službou zůstává kvalitní, profesionální thajská masáž.

Thajská masáž – budoucnost Thajského ráje

Ctíme a následujeme školy starých mistrů, kteří nejlépe věděli, jak lidské tělo funguje a jaké jsou jeho potřeby. Naše thajské masáže Praha proto budou vždy vycházet z filozofických základů, součástí thajské masáže bude vždy i hluboké psychické uvolnění s meditačním charakterem. Thajský ráj tu byl, je a bude vždy pro vás jako jediné místo, kde si lze v rušném prostředí současné metropole vydechnout a nechat stres za dveřmi.

Podílejte se na budoucnosti Thajského ráje!

Thajský ráj má tradici a poslaní. Posláním je pomoci lidem nalézt cestu k sobě, objevit v sobě skryté životní síly a dostat tělo mysl do rovnováhy. Věříme, že nejlepšími prostředky k tomuto jsou thajské masáže. Připravujeme pro vás budoucnost Thajského ráje, abychom mohli tento dar starobylé thajské medicíny předávat co nejvíce.

Zavítejte do Thajského ráje, či obdarujte thajskou masáží někoho ze svých blízkých.

Dárkový poukaz

Doporučujeme:

Ortopedické pomůcky v každém věku

Prostřednictvím ortopedických pomůcek dejte sbohem bolesti zad a jiným partiím těla a zlepšete například svůj krevní oběh. Buďte fit s Modom.cz!

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz