Prevence zranění

Pohybujete se v rámci zaměstnání v oblasti, ve které je nutná rychlost a pohotovost? Chybí Vám požadovaný postřeh v souvislosti se zamezením možného zranění? Jste často přítomni situacím, ve kterých zkrátka musíte umět „uhýbat“? Pokud jste alespoň jednou odpověděli „ano“, pak je také velmi důležitá prevence zranění, jíž docílíte s thajskými masážemi Praha.

Thajské masáže jako prevence zranění

Thajský ráj vám nabízí jedinečné thajské masáže prováděné zkušenými masérkami, rodilými thajkami, které své zkušenosti sbíraly v chrámových školách v Bangkoku. Thajské masáže můžete objednávat na našich webových stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Využijte naši nabídku masáží:

Buďte flexibilnější s thajskými masážemi

  • Všechny naše thajské masáže mají punc profesionality a odborného přístupu. Ke každému klienotvi je přistupováno zvlášť s ohledem na jeho aktuální stav.
  • Tím, že masérka masíruje svalovinu a zablokované body, docílí odblokování v těchto místech a Vy se stanete pružnějšími!

Vybírejte thajské masáže

Jestliže využijete možnosti thajské masáže Praha, a je na Vás, jaký druh si vyberete, pak docílíte stavu, kdy Vaše tělo začně býti ohebnějším, pevnějším a tím pádem také flexibilněšjím, což povede k větším výkonům v oblasti pohybového aparátu a Vy budete schopni reagovat pohotověji, přičemž se vyvarujete možným zraněním.

Objednávejte thajské masáže k prevenci zranění

Objednejte si masáž ještě dnes, zamluvte si termín a zaparacujte na své pohyblivosti a flexibilitě, která je dnes tak potřebná. Thajský ráj Vám to umožní! Budeme se na Vás s našimi profesionálními masérkami těšit na našich pobočkách!

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz