Václavské náměstí relaxační olejová masáž

Dopřejte si pocit uvolnění, chvilku odpočinku a relaxace a nechejte Vašemu tělu nabrat sílu nezbytnou k dalšímu fungování v Thajské ráji. Docílíte toho návštěvou našeho centra a absolvování tzv. relaxační olejové masáže. Zkuste to a uvidíte ten skvělý pocit. Relaxační olejová masáž na Vás čeká v naší pobočce na Václavském náměstí 18.

Ten nejvyšší stupeň relaxace s olejovou masáží

Hýčkejte se s našimi masérkami na relaxační olejové masáži, která Vám dokonale uvolní napjaté svaly a vytvoří díky používaným olejíčkům krásný pocit tepla a relaxace. Vaše svaly si tak odpočinou a Vy můžete nechat Vaše myšlenky plynout a tuto chvíli si užít plnými doušky.

Vyzkoušet můžete i jiné thajské masáže Praha na našich pobočkách.

Co můžu od relaxační olejové masáže čekat?

Relaxační olejová masáž je mírnější formou thajské masáže, při které se tolik nebere důraz na působení tlaku, hlavním aspektem jsou zde totiž speciální oleje používané na relaxační olejové masáže. Klient tak na sobě při masáži nemá žádný oděv, pouze ručník, a užívá si dosyta uklidňující olejové masáže relaxační. Postupně Vám je namasírováno celé tělo, až dojde k jeho celkovému uvolnění.

Účinky olejové masáže relaxační

Relaxační olejová masáž je vhodná zejména při bolestech svalů a kloubů, ale také je velmi vhodnou volbou při potřebě odpočinku. Masáž Vašeho těla od hlavy až k patě Vám přinese uvolnění těla i mysli. Relaxační olejová masáž velmi pozitivně působí na Vaši pleť a pokožku.

Průběh relaxační olejové masáže

Při olejové masáži se používají speciální aromatické olejíčky, ten svůj si můžete při příchodu na relaxační olejovou masáž vybrat. Na výběr máte ze speciálních olejů aromatických (jasmín, zelený čaj, levandule, eukalypt aj.) nebo olejů panenských (konopný a kokosový). Tímto výběrem si můžete Vaši masáž olejovou ještě více zpříjemnit.

Vyberte si olejovou relaxační masáž dle svého gusta

Aby příznivých účinků a pozitivních zpráv nebylo málo, máme pro Vás další skvělou výhodu relaxačních olejových masáží. Vybrat si navíc můžete z těchto typů olejových masáží: zeštíhlující olejová thajská masáž, aromaterapie, peelingová olejová masáž či zeštíhlující peelingové thajské masáže. Každá se provádí trochu jiným způsobem, je jen na Vás, jakou si vyberete.

Přijďte na relaxační olejovou masáž, čekáme Vás

Uvolněte Vaši mysl, organismus i ztuhlé svaly návštěvou relaxační olejové masáže. Dopřejte Vašemu tělu odstranění bolesti, zjemnění pokožky a posílení imunity. Objevte další skryté pozitivní účinky olejových masáží sami na sobě. Tak přijďte do Thajského ráje, těšíme se na Vás!

Dárkový poukaz

Pro vaše info:

Stínící technika na míru

Stínící technika od ověřených českých i zahraničních dodavatelů? Přesně takovou naleznete na strmat.cz! Specializujeme se na montáže a opravy žaluzií, rolet, japonských stěn, střešního zastínění a další stínící techniky. Neváhejte a vyberte si!

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz