Mostecká ulice relaxační olejová masáž

Relaxační olejová masáž využívá prvky klasické thajské masáže, avšak s pomocí speciálního masážního oleje se vyvíjí menší tlak na jednotlivé body. Při této thajské masáži ležíte na masážním stole a masérka Vám nejdříve promasíruje ruce a nohy, včetně prstů. Poté se dočkáte masáže temene hlavy, šíje, páteře a zad, při které se svaly zcela uvolní. Tato technika je velmi účinná na odstranění napětí, stresu a celkové ztuhlosti.

Vyzkoušejte i Vy relaxační olejovou masáž v Thajském ráji!

Vaše relační olejová masáž

Před thajskou masáží si sami můžete říct, jaký olej si ze široké nabídky speciálních aromatických či panenských olejů přejete. Vybrat si můžete zelený čaj, skořici, jasmín, levanduli, či konopný a kokosový. Olej se vmasíruje do kůže a zanechá ji jemnou a hladkou. V nabídce máme hned několik druhů relaxačních olejových masáží!

Vyberte si thajskou masáž Praha podle svých představ!

Aromaterapie – relaxační olejová masáž

Dosáhněte stavu harmonie ducha a těla pomocí aromaterapie. Tato thajská masáž se provádí s aroma oleji s výtažky eukalyptu a máty, levandule, při které inhalujete vonné oleje s esencí jasmínu. Používat se mohou i aroma lampy. Navoďte si dokonalé uklidnění celého těla na naší pobočce Mostecká 22.

Peelingová olejová masáž

Detoxikujte si pokožku s peelingovou olejovou masáží, která čistí póry a navrací jí mladistvost a svěžest! Tato thajská masáž zanechává pleť jemnou a hladkou a podporuje její dýchání. Zbavte se negativní energie ve vaší mysli! S peelingovou olejovou masáží budete mít pozitivní myšlení a svět uvidíte barevněji!

Účinky relaxační olejové masáže

Dopřejte si s relaxační olejovou masáží celkovou relaxaci a uvolnění organismu, odstraňte bolesti kloubů a zlepšete si svou vitalitu, psychickou kondici krevní oběh a pokožku. Jen s olejovou relaxační masáží docílíte pocitu blaha! Neváhejte a dopomozte sobě či svým blízkým k regeneraci těla i ducha na jedné z poboček Thajského ráje.

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz