Klasická thajská masáž

Kořeny klasické thajské masáže, předávané z generace na generaci, sahají až do starověku, do doby před 2 500 lety. Dříve se tomuto umění věnovali především lékaři, dnes však existují v Thajsku speciální masážní centra, po jejichž úspěšném absolvování získávají maséři certifikát. K nejvyhledávanějším a zároveň k nejprestižnějším masážním centrům patří chrám Wat Po. 500 let před naším letopočtem tuto masáž začal mezi buddhistickými mnichy šířit Dr. Jivaka. Více informací naleznete v sekci Historie thajské masáže.

V čem spočívá thajská masáž?

Masérky působí na tlakové energetické body, uvolňují tak svaly, klouby, šlachy, chodidla a protahují páteř. Na rozdíl od běžné masáže, která pracuje pouze se svaly, přináší tělu klasická thajská masáž celkové fyzické a psychické uvolnění. Při thajské masáži vyvíjí masérky tlak palci, dlaněmi, lokty, koleny i chodidly.

Klasická thajská masáž

Thajská masáž využívá metod protahování problematických partií a stlačování bodů v tzv. energetických centrech. Působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách v dané části těla.

Klasické thajské masáže mají mnoho variant, např.:

Léčebné účinky klasických thajských masáží

Velmi výrazným léčebným účinkem thajských masáží je pozitivní působení na celý organismus člověka. Tato léty ověřená cvičení a techniky z ní činí vynikající alternativní relaxační program. Nejvíce se soustředí na svaly nohou, kloubů, chodidel a zad, neboť při současném životním stylu jsou tyto části těla nejvíce namáhány.

Účinky, které přináší thajská masáž:

Pro koho je klasická thajská masáž vhodná?

Klasickou thajskou masáž doporučujeme zejména lidem, kteří mají sedavé zaměstnání a kteří jsou více náchylní k bolestem zad a krku, či trpí bolestí způsobenou napětím, zraněním nebo nemocí. Je také ideální pro aktivní sportovce, kteří každodenně namáhají své svaly či pro každého, kdo je vystaven jakékoliv fyzické či duševní námaze. Tradiční thajská masáž pomáhá soustředit energii a pozornost na úkoly nebo událost.

Efekty klasických thajských masáží

Thajská masáž pomáhá s udržováním kondice. Při jejím pravidelném absolvování může dojít i ke zmírnění, či trvalému odstranění, zdravotních problémů, které mohou být i dlouhotrvající. Vynikající efekty klasických thajských masáží se dostaví také u bolestí zad a hlavy, u vyčerpání, stresových poruch či psychosomatických obtíží.

Vyzkoušejte i Vy pozitivní účinky thajské masáže Praha v salonu Thajský ráj!

Ke shlédnutí:

Výhodné hypotéky

Potřebujete rekonstruovat nemovitost a schází vám dostatek finančních prostředků? Nezoufejte! Poraďte se s námi, máme pro vás řešení! Snadno dostupné a výhodné hypotéky na rekonstrukci vám pomůže začít rekonstrukční práce co nejdříve.

O ultrazvukovém zvlhčovači vzduchu

Sháníte vhodný zvlhčovač vzduchu? Oblíbené jsou v poslední době ultrazvukové zvhlčovače. Obsahují ultrazvukový oscilátor, jenž vytváří mlžinu. Zvyšuje vlhkost, ale zároveň má minimální hlučnost i nízkou spotřebu energie.

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz