Vnitřní rovnováha těla

Rovnováha jing a jang. Temnota a světlo. Již dávná čínská filozofie hovořila o tom, že je třeba, aby oba tyto celky byly vždy ve vzájemné rovnováze. To lze ostatně aplikovat i na vnitřní rovnováhu těla, která je odrazem stavu mysli. Je-li člověk nevyrovnaný, často se uchyluje k depresím, mnohem častěji je nemocný a chybí mu pozitivní energie.

Thajský ráj v Praze je díky svým thajským masážím ideálním řešením pro vyrovnání se takových stavů.

Je-li vnitřní rovnováha těla v pořádku:

  • je pozitivní energie v popředí
  • nehrozí závažné onemocnění, které nastane v případě nevyrovnanosti
  • je tělo i duše ve vzájemné harmonii
  • má člověk větší sílu a chuť do života

Rovnováha těla s thajskou masáží

Jin jako „tmavé místo“, Jang jako „místo světlé“. Dvě části, které společně musí tvořit celek, aby bylo vše „v pořádku“.
Thajský ráj v Praze nabízí své služby právě těm, kteří došli k závěru, že jejich vnitřní rovnováha těla není zcela ideální, a že by bylo dobré tento stav napravit. Jsme profesionály na oblast thajských masáží Praha. Naše masérky, které byly specialně pro tyto účely školeny v thajských chrámech, zvládnou i nemožné.

Thajský ráj nabízí thajské masáže

Náš sortiment služeb je ovšem mnohem pestřejší, o čemž je možné přesvědčit se přímo na pobočkách Thajského ráje či prostřednictvím naší webové nabídky.

Udržujte vnitřní rovnováhu těla

Pokud se často potýkáte s chřipkami, potížemi svalovými chronickými potížemi jakéhokoliv typu, věřte, že mnoho z nich má souvislost s psychickým stavem, kterým procházíte. To je v podstatě filozofie celé rovnováhy.
My jsme si Thajském ráji vytyčili úkol – těchto obtíží Vás postupně zbavit, ulevit Vám okamžitě od příznaků a dodat Vám potřebou vyrovnanost, která dnes hraje v běžných dnech prim. Navštivte tedy náš Thajský ráj, věříme, že nebudete litovat!

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz