Zlepšení krevního oběhu

Thajské masáže Praha, to je Thajský ráj, který lze navštívit jednak v samotném centru metropole, jednak v rámci dalších poboček v našem hlavním městě. Jsme specialisté v oblasti thajských masáží, především díky našemu výbornému personálu, který tvoří vyškolené thajské masérky mající v rukách zručnost mistra. Ne každý ví, že thajské masáže, které nabízíme, zlepšují také krevní oběh. Vyzkoušejte tyto účinky thajských masáží i Vy!

Správně fungující oběhová soustava znamená:

  • správný transport živin
  • správnou funkci srdce
  • správnou funkci plic

A především: má vliv na správnou tělesnou teplotu.
Tedy, trápí-li Vás studené, ledové ruce, je jedinečnou možností využít služeb masérek Thajského ráje, které tyto neduhy, díky svým schopnostem a mistrně zvládnutm technikám, napraví.

Jak zlepší thajské masáže Váš krevní oběh?

Thajské masáže se liší od masáží klasických. Zásadní rozdíl spočívá v tom, že se nezaměřují pouze na samotné svalstvo a měkkou tkáň.  Působení thajských masáží je založeno na tom, že působí na tělo celé, na tělo jako komplex. Masérky se věnují primárně energickým bodům, které je třeba uvolnit.

  • Masírují plosky nohou, svalstvo, dolní i horní končetiny – nikoliv pouze určité segmenty těla. Masérky tlačí palcy, či pažemi na místa těla, čímž odblokují potřebné toky energie.

Vyzkoušejte thajské masáže:

Zavítejte na masáže do Thajského ráje

Naše masérky, kterých si bezmezně ceníme pro jejich profesionalitu, Vám díky své zručnosti k zlepšení krevního oběhu pomohou prostřednictvím našich thajských masáží. Zaručeně zmírní příznaky potíží a při dlouhodobé léčbě docílí toho, aby zcela vymizely. Těším se na Vás v Thajském ráji!

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz