Zmírnění chronických příznaků

Jestliže dlouhodobě zápasíme s onemocněním, kterému nepřikládáme zásadní význam, tedy neléčíme jej, může z takového onemocnění vzniknout chronická nemoc. Thajské masáže, jelikož podporují tok energie v těle a napomáhají psychické vyrovnanosti, zmírňují i chronické příznaky onemocnění. Jestliže Vám tedy lékař stále opakuje, že jste zdravý, byť se tak necítíte, může celá záležitost souviset právě s chronickým onemocněním, thajské masáže jsou jedinečnou a nenásilnou možností, jak takové příznaky zmírnit či oslabit.

Thajské masáže zmírňují chronické příznaky

Jestliže si ani oficiální medicína neví rady, neznamená to, že neexistuje řešení! Thajská masáž je nenásilnou cestou, která zmírňuje projevy chronických onemocnění, a to bez chemie, medikamentů či náročných terapií.

Projevy chronických onemocnění, které thajská masáž oslabí:

  • bolesti kloubů
  • kožní neduhy – suchá pokožka
  • bolesti svalů
  • bolesti šíje, zad či nohou
  • psychické obtíže

Existuje celá řada jedinců, kteří se potýkají s určitými projevy chronických onemocnění. Jestliže Vás neustále obtěžuje bolest kloubů či svalů a ani tradiční medicína v souvislosti s léky nezabírá, zkuste popřemýšlet o možné alternativě.

Thajské masáže v Thajském ráji

Naše filozofie Thajského ráje v Praze stojí na myšlence, že ne všechny projevy jsou nutně otázkou pouze tělesné stránky, nýbrž i té psychické. Dopřejte si thajskou masáž Praha v našich specializovaných salónech.

Vyzkoušejte thajské masáže Praha

Navštivte Thajský ráj a přesvědčte se o tom, jak profesionálního servisu se Vám může dostat. Přesvědčte se o skvělém přístupu našich masérek, které léta sbíraly potřebné znalosti v chrámových komplexech, aby je mohly využít právě v našich salonech.

Průběh thajské masáže

Thajská masáž je primárně založena na vyhledání energického bodu a jeho aktivace, masérky postupně nenásilně protlačují celé Vaše tělo, aby se tak dostavil kýžený efekt. Je třeba říci, že v rámci nápravy v této souvislosti je potřeba věnovat thajské masáži více času, než té klasické. Thajský ráj Praha Vás zve do svých poboček. Věřte, že alternativní způsob léčby je mnohdy tím nejúčinějším.

Dárkový poukaz

Novinky

18.01.2016

Nová pobočka Thajského ráje

Otevřeli jsme pro Vás novou pobočku Thajského ráje v ulici Karlova 14 na Praze 1. Zajděte si k nám na jedinečnou thajskou masáž.

---------------------------------číst více

18.01.2016

Vánoční bomba s Thajským rájem

Naši vážení a věrní klienti! Vánoce už máme za dveřmi a my chceme, abyste právě Vy dali ten nejlepší dárek, proto jsme pro ..

---------------------------------číst více

18.01.2016

Jarní sezóna s Thajským rájem

I na jaře si vychutnejte relax v Thajském ráji. Nyní Vám nabízíme pravou thajskou masáž jen za 349,- Akce platí pro prvních 10 zákazníků, ..

---------------------------------číst více

Akce - Thajské masáže

Kontakt - Thajské masáže

Adresa:

Václavské nám. 18, Praha 1

GSM:

+420 773 222 223

Adresa:

Staroměst. nám. 16, Praha 1

GSM:

+420 774 222 211

Adresa:

Mostecká 22, Praha 1

GSM:

+420 776 222 227

Adresa:

Celetná 9, Praha 1

GSM:

+420 776 222 220

Adresa:

Karlova 14, Praha 1

GSM:

+420 773 222 224

Otevírací doba:

Po - Ne: 10 - 01 hod

Viz. kontakty

email:

podpora@thajsky-raj.cz