Thajský ráj | Mostecká - thajské masáže, Thajský ráj

Vychutnat si pravé thajské masáže můžete nyní i na pěti prověřených místech v centru Prahy. Těmito oázami klidu s neopakovatelným thajským prostředím je pět poboček profesionálního masážního salonu Thajský ráj. Navštivte nás!

Thajský ráj, pobočka, mostecká 22

 

Poznejte sami sebe, uveďte svou mysl a tělo do stavu dokonalého souladu. Zbavte se všech neduhů, co Vás trápí na duši i na těle. Zní Vám to jako pohádka? Přesně tohle totiž thajská masáž dovede! Thajský ráj pobočka v Mostecké ulici Vás o tom přesvědčí.

 

Thajský ráj, Mostecká 22
Mostecká 22, Praha 1, 110 00

  +420 776 222 227
 
Po. - Ne.:
10:00 - 24:00

Druhy thajských masáží, které provádíme

Thajské masáže v Praze – personál Thajského ráje:

Masérky Thajského ráje studovaly své umění u těch nejlepších učitelů a s přihlédnutím k individuálním potřebám zákazníka dovedou aplikovat tu nejprospěšnější metodu thajských masáží. V Mostecké ulici sídlí Thajský ráj, kde se setkáte s pravou thajskou masáží..

Rezervujte si svůj termín online - jednoduše díky rezervačnímu systému! Stačí vložit číslo voucheru a Vaší masáž již máte na dosah ruky.

rezervace masáží

 

 

Napište nám

Originální dárek: thajská masáž

Thajské masáže jako dárek jsou velmi originální. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, za který Vám budou obdarovaní opravdu vděční.

Podívejte se na  dárkové poukazy všech  typů v přehledu thajských masáží

Newsletter

Chcete být informování o akcích a slevách?

napište nám ZDE