Thajský ráj | Anticelulitidní thajská masáž

 • Popis
 • Hodnocení (3)
 •  

  Thajský ráj přichází s novou speciální technikou, která v sobě snoubí ověřené metody proti celulitidě s tradiční dovedností pravých Thajek, která se v jejich rodinách předává z generace na generaci. Podpořena je studiem na světoznámé chrámové škole Wat Pho v Bankoku.

   

   Řešíte právě Vy tento kosmetický problém?


  Anticelulitidní thajská masáž je vysoce účinná metoda v boji a prevenci proti celulitidě. Zbavte se nevzhledných dolíčků, strií, vrásek a drobných žilek jednou provždy!

   

   Thajská anticelulitidní masáž, díky správným hmatům a použitým olejům,  napomáhá k formování postavy,  odstraňuje odumřelé buňky, zlepšuje krevní oběh a pomocí lymfodrenážní techniky zbaví tělo toxických látek. Masáž proti celulitidě pozitivně působí na psychiku, odstraňuje únavu, stres a rozvíjí duševní pohodu a stabilitu.


  Při proceduře se používají speciální kartáče, které pomáhají prokrvení, odbourání tukových polštářků a volnému dýchání pokožky.

  Postup anticelulitidní masáže

  Tento druh masáže proti celulitidě je prováděn na masážních lůžkách. I když je tato masáž  celotělová, zaměřuje se především na oblast hýždí a stehen.

  Dobře stimulované hmaty prováděné pomocí anticelulitidních kartáčů, efektivně působí na hlubší uložené tukové vrstvy s cílem tuto tkáň narušit. Nejprve se začne masírovat cílová oblast, poté masérka postupuje kartáči na bedra, záda, šíje a celý zbytek těla.

  Po celou dobu masáže je Vám do pokožky jemně masírován regenerační olej s ozonem, který byl vyvinut speciálně k těmto účelům. Olej neobsahuje žádné chemické příměsi a zpomaluje proces stárnutí. Pokožku uklidňuje a obnovuje její přirozenou pružnost a pevnost.

  Pro lepší efekt, je dobré proceduru opakovat, a to 6 až 10 návštěv a poté jedenkrát měsíčně pro zachování účinku.

   

   

  Použité masážní techniky

  • Tlakové působení speciálními kartáči
  • Prvky relaxační olejové masáže na lepší vstřebání anticelulitidního oleje
  • Důkladné hnětení oblasti stehen a hýždí

   

   

  Na co je třeba dát POZOR!

  Tato masáž není vhodná pro těhotné, pro pacienty s oběhovými problémy a při zánětech a křečových žilách. Po masáži je doporučené systematicky doplňovat tekutiny.

   

  • Floor Simons

   It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth. Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.

   May 7, 2014
  • Nikki Neil

   The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas.

   May 7, 2014
  • Tarja Lee

   When she reached the first hills of the Italic Mountains.

   May 7, 2014

  Přidat hodnocení