Thajský ráj | Pobočka Karlova 14

Nejvyhledávanější a nejefektivnější masáže v Praze. To jsou thajské masáže, které naleznete v Thajském ráji, a to i na pobočce v Karlově ulici. Autentické prostředí, které vás nadchne a na chvíli přivede do „jiného světa“, nebo alespoň jiné země. Budete se cítit téměř jako v Thajsku!

Thajský ráj Praha, pobočka Karlova ulice

 

Zbavte se veškerého napětí, které se ve vás nahromadilo během náročného pracovního dne. Zahoďte na chvíli veškeré starosti a s tím spojený stres. Zaručujeme Vám, že z Thajského ráje budete odcházet jako z pravého ráje.

 

Thajský ráj, Karlova 14
Karlova 14, Praha 1, 110 00

  +420 773 222 224
 
Po. - Ne.:
10:00 - 01:00

Druhy thajských masáží, které provádíme

 Thajská masáž Praha

Pobočka v Karlově uličce nabízí skvělé thajské masáže, které prospějí jak Vašemu tělu, tak především duši! Thajské masáže totiž používají specifické metody práce s tělem, které spojují prvky akupresury a prvky jógy. Ideální kombinace pro naše tělo!

Rezervujte si svůj termín online - jednoduše díky rezervačnímu systému! Stačí vložit číslo voucheru a Vaší masáž již máte na dosah ruky.

rezervace masáží

 

 

Napište nám

Originální dárek: thajská masáž

Thajské masáže jako dárek jsou velmi originální. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, za který Vám budou obdarovaní opravdu vděční.

Podívejte se na  dárkové poukazy všech  typů v přehledu thajských masáží

Newsletter

Chcete být informování o akcích a slevách?

napište nám ZDE