Thajský ráj | Thajská masáž jako dárek

Lámete si marně hlavu, čím potěšíte své blízké? Chcete někomu darovat něco skutečně od srdce? Darujte thajské masáže! Pravá thajská masáž nyní exkluzivně v Praze, za skvělou cenu a rovnou na pěti pobočkách profesionálního masážního salónu Thajský ráj.

Kdy darovat thajské masáže v Praze?

  • Nenašli jste ve svém okolí skutečně kvalitní thajské masáže?
  • Máte zájem o pravou tradiční thajskou masáž?
  • Trápí Vás civilizační choroby? Únava, bolest hlavy, zad a svalů? Deprese?
  • Znáte někoho, komu by thajská masáž jako dárek prospěla a udělala radost?
  • Neváhejte už ani minutu a kontaktujte Thajský ráj pro thajskou masáž jako dárek!

Zeptejte se našich pracovníků v masážním salonu Thajský ráj na možnost zakoupení dárkového poukazu na thajské masáže v Praze. Thajské masáže jako dárek jsou velmi originální. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, za který Vám budou obdarovaní opravdu vděční.

Thajská masáž jako dárek také ON-LINE!

Dárkové poukazy thajských masáží a masáží všech typů, které v Thajském ráji provozujeme, můžete nyní získat také z pohodlí Vašeho domova. Objednávejte thajskou masáž jako dárek on-line! Jednoduše si přes internet koupíte poukázku, kterou Vám obratem zašleme na Vaší e-mailovou adresu. Po  úhradě poukazu dostanete potvrzení o zaplacení a pak už Vám nic nebrání v cestě užít si, nebo darovat thajské masáže v Praze podle libosti!

V.I.P. karta na thajské masáže v Praze

Oblíbili jste si thajské masáže v Praze? Thajský ráj má pro své nejvěrnější zákazníky odměnu, která Vás jistě potěší. Je to klubová V.I.P. Karta! S touto kartou si můžete vychutnávat své nejoblíbenější typy masáží za skvělou cenu se slevou až 20 %.

Kde koupit dárkové průkazy na thajské masáže?

 

Václavské náměstí

Václavské náměstí 18, Praha 1
+420 773 222 223

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí 16, Praha 1
+420 774 222 211

Celetná ulice

Celetná ulice 9, Praha 1
+420 776 222 220

Karlova ulička

Karlova ulička 14, Praha 1
+420 773 222 224

Mostecká ulice

Mostecká ulice 22, Praha 1
+420 776 222 227

 

Thajská masáž jako dárek za skvělou cenu!

Thajský ráj pro Vás denně připravuje nejrůznější výhodné akce a slevy na thajské a další masáže. Naším cílem je rozšířit mezi lidmi pocit relaxace a uvolnění. V Thajském ráji můžete vypnout, odpoutat se od starostí a věnovat se jen sami sobě, být v souladu s přírodou, plně vnímat svou mysl a tělo. Nikde jinde si tak neodpočinete jako v Thajském ráji při thajské masáži.

Chcete darovat thajské masáže? Cesta k tomu je jednoduchá a máte na výběr ze tři možností, jak to učinit. Pokud osobně navštívíte jednu z poboček Thajského rájem v Praze, poznáte na vlastní kůži jedinečnou atmosféru klidu a míru Thajského ráje. Dárkové poukazy lze objednat také přes internet či telefonicky. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné masáže!

To tu ještě nebylo - thajská masáž jako dárek! Objednávejte nyní.  

 

Originální dárek: thajská masáž

Thajské masáže jako dárek jsou velmi originální. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, za který Vám budou obdarovaní opravdu vděční.

Podívejte se na  dárkové poukazy všech  typů v přehledu thajských masáží

Newsletter

Chcete být informování o akcích a slevách?

napište nám ZDE