Thajský ráj | Pobočka Staroměstské náměstí

Užívejte života plnými doušky a objevujte každý den něco nového! K tomu Vám může pomoci pobočka Thajského ráje v Praze! Kde tyto thajské masáže najdete? V samém srdci Prahy, na pobočce na Staroměstském náměstí 16. Vaše sny o relaxaci a uvolnění plníme na každém kroku.

Thajský ráj, pobočka Staroměstské náměstí

 

Thajský ráj Vám přináší nabídku profesionálních thajských masáží, které dokonale uvolní Vaše tělo, ozdraví jej a přinesou Vám zaslouženou relaxaci. Thajská masáž = očištění Vašeho těla i ducha.

 

Thajský ráj, Staroměstské náměstí
Staroměstské náměstí 16, Praha 1, 110 00

  +420 774 222 211
 
Po. - Ne.:
10:00 - 01:00

Druhy thajských masáží, které provádíme

 Thajská masáž Praha

Pobočka Staroměstské náměstí 16 nabízí rozmanité thajské masáže, zaměřené vždy na různé části těla. Každá thajská masáž se však snaží o uvolnění energie ve Vašem těle, zklidnění Vašeho těla i mysli a navození pocitu relaxace. Ukrojte kousek ze svého času a zavítejte na pobočku Thajského ráje na Staroměstském náměstí 16 –je to, to správné místo, kde vám bude doplněna energie.

Rezervujte si svůj termín online - jednoduše díky rezervačnímu systému! Stačí vložit číslo voucheru a Vaší masáž již máte na dosah ruky.

rezervace masáží

 

 

Napište nám

Originální dárek: thajská masáž

Thajské masáže jako dárek jsou velmi originální. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, za který Vám budou obdarovaní opravdu vděční.

Podívejte se na  dárkové poukazy všech  typů v přehledu thajských masáží

Newsletter

Chcete být informování o akcích a slevách?

napište nám ZDE