Thajský ráj | Thajské masáže Praha

Slyšeli jste již někdy o thajských masážích? Zcela jistě ano, ale možná Vás nikdy nenapadlo, že byste mohli thajské masáže dopřát také v Praze. Vězte, že to ani v našich zeměpisných podmínkách není žádný problém! Thajská masáž v pražském studiu Thajský ráj Vám pomůže se uvolnit, nezaobírat se svými povinnostmi a nechat masérku, aby Vám navodila ideální atmosféru k relaxaci. Thajské masáže v Praze čekají jen na Vás!

Thajské masáže v Praze? Za atraktivní ceny!

Thajské masáže v Praze nejsou drahou záležitostí, na rozdíl od tradičních evropských masáží. Pokud si chcete vychutnat chvíle hluboké relaxace, chtěli byste se co nejvíce uvolnit, vyhnat ze sebe stres nebo se zbavit bolesti, pomohou Vám právě thajské masáže v Praze. Tradiční thajská masáž zaštituje efekty jógy a akupresury. Využijte výhodné akce pro dva za 299,-/osoba na thajské masáže v Praze!

Relaxujte v Thajském ráji
Uvolnění, které se člověku dostane během thajské masáže, působí pozitivně na psychiku.

Při thajské masáži celého těla se uvolní každičký sval v těle, masérka pracuje s akupresurními body, přičemž každý tento bod má za cíl pomoci jiné části těla, tím je zajištěn široký záběr a dokonalé uvolnění. Thajská masáž v Praze má i kosmetické účinky, protože ulevuje od bolesti očí, protáhne kůži, a zabraňuje tak tvorbě vrásek. Relaxační olejové masáže odstraňují mrtvé kožní buňky, kůže se tak regeneruje a je vždy svěží.

Thajské masáže v Praze nabízí jedno z vysoce kvalifikovaných studií, kterým je Thajský ráj. Thajské masáže provádějí pouze skutečně proškolení pracovníci. Samotná thajská tradice nedovoluje, aby se thajských masáží ujal nekvalifikovaný člověk, což samozřejmě není důvod, proč byste se nemohli naučit základy této starobylé masáže i Vy, nebo ještě lépe, svěřte se do rukou profesionálních masérek našeho salonu Thajský ráj - thajské masáže v Praze!

Thajský ráj je specialistou na thajské masáže v Praze

 

Klasická thajská masáž

Fyzické a psychické uvolnění

Klasická thajská masáž využívá metod protahování a stlačování bodů v energetických centrech.

Relaxační olejová masáž

Celková relaxace těla

Při olejové masáži se vyvíjí menší tlak a kůže po ní zůstane nádherně provoněná a odpočatá.

Thajská masáž nohou

Hluboké kořeny tradiční léčby

Zlepšete si zdravotní stav a nechte své nohy oddychnout.

královská bylinná masáž

Odstraňte ztuhlost a napětí svalů, šlach i kloubů

Zahřejte se s vůní tradičních thajských bylin a koření.

Masáž lávovými kameny

Otevřte zablokované cesty životní energie

Lávové kameny se zahřejí a poté se kladou na specifické body lidského těla.

rybičky garra rufa

Souznění s přírodou

Zažijte i Vy fenomén, zvaný Garra Rufa.

Thajský ráj zaměstnává jen thajské masérky, které jsou vyučeny tradičním způsobem thajských masáží v chrámu Wat Pho v Bangkoku. Kvalitní thajské masáže není třeba dlouho a složitě hledat, Thajský ráj je Vám plně k službám na Václavském náměstí č. 18 a našich dalších pobočkách. Více informací naleznete na našich webových stránkách, na nichž máte možnost si pomocí kontaktního formuláře domluvit návštěvu či objednat dárkové poukazy. Thajské masáže v Praze se těší na Vaši návštěvu.

Napište nám

Originální dárek: thajská masáž

Thajské masáže jako dárek jsou velmi originální. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, za který Vám budou obdarovaní opravdu vděční.

Podívejte se na  dárkové poukazy všech  typů v přehledu thajských masáží

Newsletter

Chcete být informování o akcích a slevách?

napište nám ZDE