Thajský ráj | Oblečení na thajské masáže

Chtěli byste vyzkoušet thajskou masáž? Nejste si jistí, jaké oblečení je na thajské masáže nejvhodnější? Thajský ráj jako skutečný odborník na thajské masáže Vám s tímto problémem pomůže a poradí. Kdybyste měli ještě jakékoliv jiné dotazy ohledně thajských masáží v Praze, neváhejte kontaktovat pracovníky Thajského ráje. Nyní se seznámíme s tím, jaký si na thajskou masáž vzít oděv.

Thajská masáž – jiný oděv než na klasickou masáž

Poprvé na masáži? Žádný problém!

Chystáte se do Thajského ráje poprvé na masáž? Nemusíte se naprosto ničeho obávat. Nejlepší bude, když kontaktujete naše pracovníky, kteří jsou tu od toho, aby vám ochotně zodpověděli všechny vaše dotazy a poradili vám, co si s sebou vzít, jak se připravit a čeho se před thajskou masáží vyvarovat.

Oblečení na thajskou masáž je samozřejmostí

Mezi lidmi existuje velice rozšířený mýtus. Totiž že pravá thajská masáž probíhá tak, že je masírovaný nahý. Tak tomu skutečně není. Během seriózní thajské masáže, které provádí masážní salón Thajský ráj v Praze, jsou všichni účastníci oblečení.

Tradiční oblečení na thajské masáže

V Thajsku, kolébce thajských masáží, by bylo naprosto nemyslitelné (z tradičních důvodů), aby thajská masáž vypadala tak, že by byl masírovaný částečně nebo úplně nahý. V průběhu klasické thajské masáže jsou všichni zúčastnění plně oblečení, tradiční je volný oděv – halena a kalhoty z hedvábí.

Volné oblečení na thajskou masáž

Thajská masáž probíhá na žíněnce (nebo podobně měkké podložce) a sestává z mnoha rozličných pohybů a protahovacích cviků. Proto je nezbytně nutné, aby bylo oblečení na thajskou masáž volné. To platí jak pro klienta, tak pro maséra. Na thajskou masáž rozhodně nechoďte v riflích. Vhodný je lehký, volný oděv.

Všichni jsme zvyklí, že na klasické masáži je běžné se svlékat, nebo alespoň částečně odhalit. Pro některé masáže v Thajském ráji tento přístup platí rovněž. Jedná se o relaxační olejovou masáž a královskou bylinnou masáž. Ty se provádí ve spodním prádle. Naprostá diskrétnost je samozřejmě zaručena.

Dobré rady před thajskou masáží

Před thajskou masáží nejezte a už vůbec nepijte alkohol.

Informujte se u našich pracovníků, zda je pro Vás thajská masáž vhodná.

S sebou si nemusíte nic zvláštního brát, vše dostanete přímo v našem salónu.

Vše co potřebujete dostanete v Thajském ráji.

Boty a doplňky

Vyvarujte se nošení doplňků a přívěsků, které by mohli překážet.

Boty, respektive pantofle, vhodné na thajskou masáž v Thajském ráji dostanete.

Žádné speciální propriety k thajské masáži nepotřebujete.

 

Navštivte thajský ráj -

perlu thajských masáží

Užijte si zaslouženého relaxu a odpočinku v luxusních a útulných salonech v Praze.

Vyberte si tu pravou masáž pro Vás!