Thajský ráj | Thajské masáže - Akce

Přinášíme Vám skvělé masáže s 75% slevou! 

 

Bonusy této nabídky:

   - DÁREK ZDARMA ke každé masáži 10min Garra Rufa 

   - 2% sleva u online plateb

  

nabídka tohoto týdne!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při thajské masáži celého těla se uvolní každičký sval v těle, masérka pracuje s akupresurními body, přičemž každý tento bod má za cíl pomoci jiné části těla, tím je zajištěn široký záběr a dokonalé uvolnění. Thajská masáž v Praze má i kosmetické účinky, protože ulevuje od bolesti očí, protáhne kůži, a zabraňuje tak tvorbě vrásek. Relaxační olejové masáže odstraňují mrtvé kožní buňky, kůže se tak regeneruje a je vždy svěží.

Thajské masáže v Praze nabízí jedno z vysoce kvalifikovaných studií, kterým je Thajský ráj. Thajské masáže provádějí pouze skutečně proškolení pracovníci. Samotná thajská tradice nedovoluje, aby se thajských masáží ujal nekvalifikovaný člověk, což samozřejmě není důvod, proč byste se nemohli naučit základy této starobylé masáže i Vy, nebo ještě lépe, svěřte se do rukou profesionálních masérek našeho salonu Thajský ráj - thajské masáže v Praze!

Napište nám

Originální dárek: thajská masáž

Thajské masáže jako dárek jsou velmi originální. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, za který Vám budou obdarovaní opravdu vděční.

Podívejte se na  dárkové poukazy všech  typů v přehledu thajských masáží

Newsletter

Chcete být informování o akcích a slevách?

napište nám ZDE