Thajský ráj | Pokyny pro thajské masáže

Thajská masáž slouží i jako urychlení regenerace po sportovním výkonu. Thajská masáž je vhodná při stavech dlouhodobé únavy a stresu. Napomáhá při bolestech zad a svalů. Celkově působí regeneračně na celý organismus.

Poprvé na thajské masáži

Pokud se chystáte na první návštěvu thajské masáže, doporučujeme, abyste si vyhradili dostatek času a neměli plno náročných akcí. Před thajskou masáží je dobré se osprchovat, případně odlíčit. Dostavte se 10 minut předem. Jak již bylo řečeno, jedná se o tlakovou thajskou masáž, která stimuluje lymfatický systém. Proto může být průběh této thajské masáže pro někoho mírně bolestivý.

Minimálně dvě hodiny před thajskou masáží není vhodné jíst těžká jídla. Během thajské masáže se působí také na lymfatický systém a tělo se poté začíná detoxikovat. Proto je důležité po masáži pít čistou neperlivou vodu, podpoříte tak vyplavení odpadních látek z těla. Díky působení na energetické dráhy, účinky thajské masáže doznívají ještě několik hodin, proto je dobré se poté 2 hodiny nesprchovat a jíst pouze lehká jídla.

Objednejte se v profesionálním salonu pro thajské masáže Thajský ráj a oddejte se do zkušených rukou našich masérek, které Vám uleví od bolesti a stresu.

Při klasické masáži je obvyklé se částečně či zcela svléknout. U thajské masáže je to ale jinak, pacient i masér jsou vždy oblečeni. Vhodný je lehký a volný oděv, zcela nevhodné jsou jeansy a silné svetry. Jen relaxační olejová masáž a královská bylinná masáž se provádí ve spodním prádle. Pantofle je možno vyžádat. Připravili jsme si pro vás také článek, jaké oblečení na thajské masáže zvolit.

Komu není thajská masáž doporučována?

pro osoby s osteoporózou, křečovými žilami

při nachlazení, horečkách

při pooperačních a poúrazových stavech

lidem s vysokým krevním tlakem

není vhodná při menstruaci

v těhotenství a jeden měsíc po porodu