Thajský ráj | Anticelulitidní thajská masáž

 

Thajský ráj přichází s novou speciální technikou, která v sobě snoubí ověřené metody proti celulitidě s tradiční masérskou dovedností pravých Thajek, která se v jejich rodinách předává z generace na generaci. Podpořena je studiem na světoznámé chrámové škole Wat Pho v Bankoku.

Anticelulitidní thajská masáž je vysoce účinná metoda v boji a prevenci proti celulitidě. Zbavte se nevzhledných dolíčků, strií, vrásek a drobných žilek jednou provždy!

 Řešíte právě Vy tento kosmetický problém?

 

 

 

 

Postup anticelulitidní masáže:

Thajská anticelulitidní masáž, díky správným hmatům a použitým olejům,  napomáhá k formování postavy,  odstraňuje odumřelé buňky, zlepšuje krevní oběh a pomocí lymfodrenážní techniky zbaví tělo toxických látek. Masáž proti celulitidě pozitivně působí na psychiku, odstraňuje únavu, stres a rozvíjí duševní pohodu a stabilitu. Při proceduře se používají speciální kartáče, které pomáhají prokrvení, odbourání tukových polštářků a volnému dýchání pokožky.

Tento druh masáže proti celulitidě je prováděn na masážních lůžkách. I když je tato masáž  celotělová, zaměřuje se především na oblast hýždí a stehen. Dobře stimulované hmaty prováděné pomocí anticelulitidních kartáčů, efektivně působí na hlubší uložené tukové vrstvy s cílem tuto tkáň narušit. Nejprve se začne masírovat cílová oblast, poté masérka postupuje kartáči na bedra, záda, šíje a celý zbytek těla.

Po celou dobu masáže je Vám do pokožky jemně masírován regenerační olej s ozonem, který byl vyvinut speciálně k těmto účelům. Olej neobsahuje žádné chemické příměsi a zpomaluje proces stárnutí. Pokožku uklidňuje a obnovuje její přirozenou pružnost a pevnost. Pro lepší efekt, je dobré proceduru opakovat, a to 6 až 10 návštěv a poté jedenkrát měsíčně pro zachování účinku.

 

Použité masážní techniky:

  • Tlakové působení speciálními kartáči.
  • Prvky relaxační olejové masáže na lepší vstřebání anticelulitidního oleje.
  • Důkladné hnětení oblasti stehen a hýždí.

Tato masáž není vhodná pro těhotné, pro pacienty s oběhovými problémy a při zánětech a křečových žilách. Po masáži je doporučené systematicky doplňovat tekutiny.
 

Navštivte thajský ráj -

perlu thajských masáží

Užijte si zaslouženého relaxu a odpočinku v luxusních a útulných salonech v Praze.

Vyberte si tu pravou masáž pro Vás!