Thajský ráj | Václavské náměstí - thajské masáže

Při přetrvávajících bolestech zad, hlavy, svalů a šlach navštivte co nejdříve Thajský ráj. Původní a nejstarší pobočka Thajského ráje v Praze na Václavském náměstí se těší na své nové zákazníky. Thajská masáž přirozeně pracuje s energií, pozitivně ovlivňuje její tok, snoubí v sobě prvky jógy a akupresury.

Thajský ráj, pobočka, Václavské náměstí

 

Zeptejte se sami sebe, zda se cítíte fyzicky i psychicky naprosto v pohodě, v souladu se svým tělem, uvolnění a odpočatí. Zkrátka, cítíte se připraveni na každodenní povinnosti a práci? Pokud Vás trápí bolest svalstva či šlach, měli byste vyzkoušet thajské masáže v Praze. Thajská masáž je vhodná opravdu pro všechny!

 

Thajský ráj, Václavské náměstí 18
Václavské náměstí 18, Praha 1, 110 00

  +420 773 222 223
 
Po. - Ne.:
10:00 - 01:00

Druhy thajských masáží, které provádíme

 Thajská masáž Praha

Thajská masáž je také vhodná jako terapie po operacích (ve funkci rehabilitace). Pokud je na Vás vyvíjena nadměrná zátěž (např. při sportu nebo v práci), je právě pobočka Thajského ráje na pražském Václavském náměstí tím pravým místem, kde se uvolníte a zbavíte se napětí.

Rezervujte si svůj termín online - jednoduše díky rezervačnímu systému! Stačí vložit číslo voucheru a Vaší masáž již máte na dosah ruky.

rezervace masáží

 

 

Napište nám

Originální dárek: thajská masáž

Thajské masáže jako dárek jsou velmi originální. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, za který Vám budou obdarovaní opravdu vděční.

Podívejte se na  dárkové poukazy všech  typů v přehledu thajských masáží

Newsletter

Chcete být informování o akcích a slevách?

napište nám ZDE