Thajský ráj | O Thajském ráji a thajských masážích

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás pozvat do našich luxusních, specializovaných salonů originálních thajských masáží v Praze. Připravili jsme pro Vás příjemné a tradiční prostředí s nádechem Thajska, které je vybaveno masážními salony, v nichž se Vám budou věnovat školené masérky.

V Thajském ráji budete v rukou profesionálů

Naše studované a učené masérky jsou převážně ze světoznámé chrámové školy Wat Pho v Bankoku. Vidíte-li naši masérku při práci, můžete mít pocit, že tradiční thajská masáž je vlastně meditací. Obrovské soustředění, tušená, nikoliv viditelná síla, dokonalé sladění pohybů - to je Nuad Borán (thajsky „starobylá masáž“). Léčebné použití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné efekty jsou u bolestí zad a hlavy, vyčerpání, stresových poruch či psychosomatických obtíží.

Pokud se chcete uvolnit, uklidnit, jak se říká, tělo i ducha, pak máte několik možností. Jednou je i obyčejný odpočinek (spánek, relaxace), cvičení (například tolik oblíbené jóga) nebo akupresura (práce se speciálními body těla). Mimo to však existuje ale i jednoduchá procedura, která všechny tyto postupy spojí v jeden intenzivní. Thajská masáž, někdy nazývana jako „jóga pro líné“, je dlouholetá tradice spojená s prvky umění.

Navštivte thajský ráj -

perlu thajských masáží

Užijte si zaslouženého relaxu a odpočinku v luxusních a útulných salonech v Praze.

Vyberte si tu pravou masáž pro Vás!

Doporučujeme thajskou masáž

Thajská masáž je jednou z nejoblíbenějších druhů masáží. Pokud si člověk chce vychutnat prvky jógy a akupresury v podobě thajské masáže, nemusíte kupovat letenku do Thajska, ačkoli se jedná o zemi vzniku a tradic. I Česká republika nabízí mnoho možností, kde najít kvalitní thajské masérky. V Praze můžete navštívit náš masážní salon Thajský ráj.

Relaxujte v Thajském ráji
Uvolnění, které se člověku dostane během thajské masáže, působí pozitivně na psychiku.

Díky profesionálnímu přístupu masérek, ve studiu Thajský ráj, si může v Praze vychutnat své chvíle uklidnění každý. Thajské masáže v Praze, respektive například v pražském studiu Thajský ráj, jsou identické s těmi originálními, a to právě díky způsobu výuky ve Wat Pho. Uvolnění, které se člověku dostane během thajské masáže, působí pozitivně na psychiku. Když je pak tato relaxace spojena s protahováním všech svalů těla při samotné masáži, stává se thajská masáž příjemnou a funkční léčebnou metodou, možností relaxace a uvolnění a v neposlední řadě i příjemným koníčkem, zvykem a tradicí.

Navštivte Thajský ráj!

Pokud se thajská masáž provádí v optimálních podmínkách, které Thajský ráj díky personálu a hezkému interiéru studia nabízí, nenajde se jediný člověk, který by po jejich prožitku necítil značné zlepšení. Ať už se jedná o jedince trpící bolestmi zad a šíje (obvykle kvůli sedavému zaměstnání a špatné ergonomii při sezení u počítače), s migrénou, po úrazu (thajská masáž je možnost také rehabilitace), ale například i s depresemi, psychickým napětím a dalšími problémy. Pokud se chcete nechat opečovávat v jednom z nejlepších tuzemských masážních studií, které se specializuje na thajské masáže, v Praze, v Thajském ráji, rezervujte si termín na webových stránkách a vychutnejte si jedinečné okamžiky při thajské masáži. Využijte také výhodných slevových akcí a dárkových poukazů.

 

Originální dárek: thajská masáž

Thajské masáže jako dárek jsou velmi originální. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, za který Vám budou obdarovaní opravdu vděční.

Podívejte se na  dárkové poukazy všech  typů v přehledu thajských masáží

Newsletter

Chcete být informování o akcích a slevách?

napište nám ZDE