Thajský ráj | Klasická thajská masáž

 

Kořeny klasické thajské masáže, předávané z generace na generaci, sahají až do starověku, do doby před 2 500 lety. Dříve se tomuto umění věnovali především lékaři, dnes však existují v Thajsku speciální masážní centra, po jejichž úspěšném absolvování získávají maséři certifikát. K nejvyhledávanějším a zároveň k nejprestižnějším masážním centrům patří chrám Wat Po. 500 let před naším letopočtem tuto masáž začal mezi buddhistickými mnichy šířit Dr. Jivaka. Více informací naleznete v sekci Historie thajské masáže.

Účinky, které přináší thajská masáž jsou pro Vaše tělo opravdu prospěšné.

 

V čem spočívá thajská masáž?

Co vědět?

Masérky působí na tlakové energetické body, uvolňují tak svaly, klouby, šlachy, chodidla a protahují páteř. Na rozdíl od běžné masáže, která pracuje pouze se svaly, přináší tělu klasická thajská masáž celkové fyzické a psychické uvolnění. Při thajské masáži vyvíjí masérky tlak palci, dlaněmi, lokty, koleny i chodidly.

thajská masáž

Thajská masáž využívá metod protahování problematických partií a stlačování bodů v tzv. energetických centrech. Působí pozitivně na tok energie v těle a uvolňuje napětí ve svalech a šlachách v dané části těla.

léčebné účinky

Velmi výrazným léčebným účinkem thajských masáží je pozitivní působení na celý organismus člověka. Tato léty ověřená cvičení a techniky z ní činí vynikající alternativní relaxační program. Nejvíce se soustředí na svaly nohou, kloubů, chodidel a zad, neboť při současném životním stylu jsou tyto části těla nejvíce namáhány.

Efekty masáží

Thajská masáž pomáhá s udržováním kondice. Při jejím pravidelném absolvování může dojít i ke zmírnění, či trvalému odstranění, zdravotních problémů, které mohou být i dlouhotrvající. Vynikající efekty klasických thajských masáží se dostaví také u bolestí zad a hlavy, u vyčerpání, stresových poruch či psychosomatických obtíží.

Klasickou thajskou masáž doporučujeme zejména lidem, kteří mají sedavé zaměstnání a kteří jsou více náchylní k bolestem zad a krku, či trpí bolestí způsobenou napětím, zraněním nebo nemocí. Je také ideální pro aktivní sportovce, kteří každodenně namáhají své svaly či pro každého, kdo je vystaven jakékoliv fyzické či duševní námaze. Tradiční thajská masáž pomáhá soustředit energii a pozornost na úkoly nebo událost.

Vyzkoušejte i Vy pozitivní účinky thajské masáže v Praze v salonu Thajský ráj!

Klasické thajské masáže mají mnoho variant, např.:

 

královská bylinná masáž

Odstraňte ztuhlost a napětí svalů, šlach i kloubů

Zahřejte se s vůní tradičních thajských bylin a koření.

Relaxační olejová masáž

Celková relaxace těla

Při olejové masáži se vyvíjí menší tlak a kůže po ní zůstane nádherně provoněná a odpočatá.

 

Navštivte thajský ráj -

perlu thajských masáží

Užijte si zaslouženého relaxu a odpočinku v luxusních a útulných salonech v Praze.

Vyberte si tu pravou masáž pro Vás!