Thajský ráj | Klasická thajská/relaxační olejová masáž + maska na obličej

 • Popis
 • Hodnocení (3)
 • Masérky působí na tlakové energetické body, uvolňují tak svaly, klouby, šlachy, chodidla a protahují páteř. Na rozdíl od běžné masáže, která pracuje pouze se svaly, přináší tělu klasická thajská masáž celkové fyzické a psychické uvolnění. Při thajské masáži vyvíjí masérky tlak palci, dlaněmi, lokty, koleny i chodidly.

  Postup při relaxační olejové masáži

  Při celotělové relaxační masáži dochází k celkové harmonizaci těla, duše i mysli. Masáž zklidňuje mysl a umožňuje vstup do hluboké relaxace, ovlivňuje lymfatický systém i celulitidu. Celé tělo masírovaného je pomalu natíráno olejem při neustálém jemném i tlakovém masírování celého těla naší masérkou. Blahodárné působení oleje je tak výrazně umocněno a masírovaný se přenáší do zcela nového světa pocitů a prožitku.

  Postup při klasické thajské masáži

  Tato masáž není klasickou masáží, jak ji známe. Zkušená terapeutka Vám stlačováním pomocí prstů, dlaní, loktů či chodidel a protahovacích cviků rozproudí Vaši životní energii a lymfatický systém, uvolní svaly a klouby.  Blahodárné účinky těchto masáží jsou prověřeny staletími, během nichž byla tato metoda přivedena k dokonalosti.

  Masky na výběr:

  Očišťující a hydratační masku pro zmatnění mastící se pleti - Černá textilní maska se složením obohaceným o černé uhlí, extrakt z černého čaje, LHA a kyselinu hyaluronovou, která pomáhá k očištění, hydrataci, zmatnění pleti, která je vhodná i pro citlivou pleť.

  Superhydratační zklidňující textilní masku Moisture + Comfort - Pleť je hydratovanáa zdá se být zklidněná s pocitem hebkosti a pohodlí.

  Superhydratační vyplňující textilní masku Moisture + Agua bomb - Pleť vypadá intenzivně rehydratovaná a revitalizovaná.

  POVZBUĎTE SE MASÁŽÍ

  Působení masáže na lidský organismus je mnohostranné. Během masáže se uvolňují bolestivé a napjaté svaly, zlepšuje se jejich ohebnost, uvolňují se kloubní blokády. Masáž má vliv na zlepšení žilního krevního oběhu a látkové výměny. Podporuje též mízní oběh a blahodárně působí na nervovou soustavu. Správně prováděná masáž uvolňuje psychické napětí a pomáhá při bolestech hlavy. Masáž má na člověka celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek.

  další informace

  Klasickou thajskou masáž doporučujeme zejména lidem, kteří mají sedavé zaměstnání a kteří jsou více náchylní k bolestem zad a krku, či trpí bolestí způsobenou napětím, zraněním nebo nemocí. Je také ideální pro aktivní sportovce, kteří každodenně namáhají své svaly či pro každého, kdo je vystaven jakékoliv fyzické či duševní námaze. Tradiční thajská masáž pomáhá soustředit energii a pozornost na úkoly nebo událost.

  účinky olejové masáže

  • zajišťuje dobrou psychickou kondici, odstraňuje stres
  • zjemňuje pokožku
  • napomáhá regulaci střev
  • redukují otoky
  • povzbuzuje mozkovou činnost
  • dodává unavené mysli novou energii
  • Floor Simons

   It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth. Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.

   May 7, 2014
  • Nikki Neil

   The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas.

   May 7, 2014
  • Tarja Lee

   When she reached the first hills of the Italic Mountains.

   May 7, 2014

  Přidat hodnocení