Thajský ráj | Masáž v pohodlí domova

 • Popis
 • Hodnocení (3)
 • Masáže až k Vám domů!

  Využijte jedinečné nabídky renomovaného masážního salonu Thajský ráj a dopřejte si pravou thajskou masáž v pohodlí Vašeho doma.

  ‘Masáže domů’ je služba určena pro zákazníky, kteří masáž potřebují, ale kvůli momentální situaci nemohou jít na masáž do svého oblíbeného salonu. Masáž doma zajišťuje veškerý komfort se všemi náležitostmi jako masáž v salonu, navíc ušetříte čas strávený při cestě tam i zpět a příjemně zrelaxovaní můžete zůstat v pohodlí svého domova a dál odpočívat. Přijet za vámi můžeme nejen domů, ale také do Vaší firmy. V nabídce masáží domů naleznete ty nejoblíbenější druhy, od klasické thajské masáže, přes relaxační olejovou masáž až po královskou masáž s nahřívanými bylinnými měšci nebo lávovými kameny.

  Masáže provádějí rodilé Thajky s bohatou praxí, po jejich masáži se budete cítit jako znovuzrození a na bolesti zad můžete zapomenout. Výběr masáže prosím oznamte při rezervaci termínu masáže. Naše široká nabídka služeb uspokojí každého zákazníka, nabízíme služby od hodinové masáže celého těla až po dvouhodinovou olejovou masáž s aromatickými oleji, která blahodárně zapůsobí na Vaše tělo i duši.

  Užijte si zasloužený odpočinek a svěřte se do rukou šikovných masérek salonu Thajský ráj, které se budou pečlivě věnovat každičkému místu na Vašem těle. Jak bylo již několikrát veděcky potvrzeno, dobře provedená masáž dokáže posílit imunitu, během masáže se do krevního oběhu uvolní až o 53% méně kortizolu a naopak způsobí příval serotoninu a dopaminu, hormonů dobré nálady, které pomáhají ke zvýšení imunity. V této době je posílení imunity něco, o co se snaží každý z nás, tak neváhejte a zarezervujte si svůj termín ještě dnes.

  • Floor Simons

   It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth. Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.

   May 7, 2014
  • Nikki Neil

   The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas.

   May 7, 2014
  • Tarja Lee

   When she reached the first hills of the Italic Mountains.

   May 7, 2014

  Přidat hodnocení