Thajský ráj | Moke flower masáž

 • Popis
 • Hodnocení (3)
 • Relaxační olejová masáž je mírnější formou thajské masáže, užívá se olejů a třecích hmatů v kombinaci s akupresurními tlaky. Masáž přináší uvolnění svalového napětí celého těla a příjemnou relaxaci při vůni exotických silic z masážních olejů.

  Postup při relaxační olejové masáži

  Masérka při této masáži stimuluje reflexní body a tím dochází k obnovení duševní a fyzické rovnováhy. Masáž je vhodná především při bolestech svalů a kloubů. Masérka postupně masíruje celé tělo od hlavy až k patě. Olejová masáž využívá techniku, při níž je vmasírován olej do svalů. Tato masáž také dokonale prospívá pleti a pokožce. Zvláště příjemné je promasírování paží a nohou včetně prstů. Při této masáži se používají speciální oleje svým složením  šetrné k Vaší pokožce. Olej doporučujeme po masáži ponechat na těle.

  Moke flower masážní olej

  Olej bohatý na texturu, který se rychle vstřebává a je smíchán s dalšími esenciálními oleji. Tento masážní olej pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pokožky, léčí jí a také přidává do pokožky výživu. Zanechává pokožku měkkou a hladkou, hydratovanější i na pohled mladší. Díky sladké autentické vůní thajské květiny Moke uvolníte stres a užijete si své chvilky relaxu.

  Moke flower - rostlina chrámů

  Thajská kultura se po stovky let držela svých léčivých tajemství. Moke flower je hvězdnatý a jemný kvítek, který roste v klastrech na keři známém jako Echites Religiosus, který obsahuje vůni velmi silnou a nezapomenutelnou. Protože tato květina je velmi silná, keř se používá k ozdobení buddhistických chrámů a může být viděn po celém Thajsku jako symbol síly a moudrosti.

  úžasné účinky moke flower

  Mnozí věří, že vůně tohoto květu je ještě více opojná, než jasmín. Sladká a živá vůně je schopna dopravit člověka do tropického podnebí a hustých pralesů. Je známo, že je silným redukčním činitelem stresu, neboť zlepšuje duševní stabilitu, současně probouzí mozkové procesy a uklidňuje zběsilé myšlenky. Pouhé zlehčení stresu, může dělat vysloveně zázraky s trávením a funkcemi těla, stejně jako Vám zvýší energetickou sílu a celkové štěstí. Jen jeden dotek a vyvoláme ve Vás pocit čerstvých květu po nedávném dešti.

  účinky olejové masáže s moke flower olejem

  • zlepšuje krevní oběh
  • přináší celkovou relaxaci a uvolnění organismu
  • uvolňují ztuhlé svaly
  • pomáhá při bolestech hlavy
  • podporuje činnost mozku
  • zbavuje se stresu

  další informace

  Nechte se přenést do exotického Thajska, díky Moke flower a užijte si báječný relax na opravdu luxusní masáži. Této thajské masáži by se měly vyhnout těhotné ženy a osoby trpící křečovými žilami. Jiná omezení nejsou, je vhodná pro každého zájemce!

   

  • Floor Simons

   It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth. Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.

   May 7, 2014
  • Nikki Neil

   The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas.

   May 7, 2014
  • Tarja Lee

   When she reached the first hills of the Italic Mountains.

   May 7, 2014

  Přidat hodnocení