Thajský ráj | Vyjádření ke koronaviru

Vážení zákazníci,

 

v Thajském ráji je spokojenost a bezpečnost klientů a našich kolegů vždy prioritou číslo jedna. Víme, že byste mohli mít otázky kvůli přetrvávající nejistotě ohledně šíření koronaviru. Také chápeme, že se obáváte ohledně využitelnosti Vámi zakoupených voucherů na služby, které naše společnost nabízí. Nejprve bychom se s Vámi chtěli podělit o to, jaká opatření jsme v Thajském ráji přijímali abychom Vás ochránili.

 

Od prvotních zpráv o koronaviru jsme situaci pečlivě sledovali a zavedli jsme spoustu preventivních opatření. Abychom ochránili Vás a naše kolegy, zavedli jsme vylepšené postupy čištění provozoven včetně dezinfikování masážních lůžek a školení všech našich zaměstnanců, jak postupovat v případě podezření nákazy u některých z kolegů nebo klientů. Všechny zaměstnance jednotlivých směn jsme rozdělili do menších vzájemně oddělených skupin, zařídili jsme tak maximální možnou separaci zaměstnanců všech provozoven a všech směn.

Vzhledem k zvýšenému počtu dotazů ohledně výskytu koronaviru v Thajském ráji Vás chceme touto cestou informovat a zároveň uklidnit, že v Thajském ráji nebylo zjištěno žádné podezření ani potrvzení případu onemocnění koronavirem.

 

Je to velmi náročné období pro celé odvětví služeb a vůbec pro celý svět a naneštěstí to ovlivňuje Vás, naše zákazníky. Bohužel jsme byli nuceni z nařízení vlády uzavřít všechny naše provozovny a v tuto chvíli není jasné, jak dlouho bude nastalá situace trvat. Proto zavádíme flexibilní rezervace - abyste mohli i nadále s důvěrou rezervovat a využívat naše služby. K platnosti Vašich původních voucherů připočítáme 30 dalších dní na využití. V případě, že z restrikcí nařízených vládou budeme nuceni ponechat pobočky zavřené delší dobu, platnost Vašich voucherů se bude nadále flexibilně prodlužovat.

 

Chápeme, že byste mohli mít spousty dalších otázek ohledně pokračování opatření kvůli koronaviru - doporučujeme Vám sledovat stránku https://koronavirus.mzcr.cz, kde naleznete nejnovější informace o pokračování v restrikcích ohledně koronaviru.