Thajský ráj | Jasmínová relaxační masáž

 • Popis
 • Hodnocení (3)
 • Relaxační olejová masáž je prováděna originálními masážními oleji dováženými z Thajska. Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách, až po kořínky vlasů. Masážní oleje napomáhají, k celkové relaxaci, odstraní únavu organismu, bolest a nastaví duševní i tělesnou harmonii. Mimo to působí blahodárně i na pokožku.

  Postup při relaxační olejové masáži

  U této masáže nejde jen o klasickou regeneraci a uvolnění namožených svalů, je hlavně o celkové fyzické a psychické uvolnění. Masáž probíhá na pohodlné masáži nebo na masážním stole. Tato masáž je na rozdíl od klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky tolik nepoužívají tlakovou metodu, věnují se především uvolnění svalového napětí a nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí.

  Jasmínový masážní olej

  Nesmírně cenný byl jasmínový olej už ve starověkých kulturách - je známo, že již staří Egypťané ho užívali k úlevě od bolesti hlavy, v antice věřili v jeho afrodiziakální sílu a Číňané jsou dodnes zvyklí pít jasmínový čaj jako lék na nejrůznější problémy: proti nadýmání, jaterní cirhóze, úplavici nebo hepatitidě.

  kouzlo jasmínu

  Jasmínový olej, je olej s neuvěřitelnou emocí něžnosti a krásy, kterou budete cítit i vidět. Jasmín uklidňuje smysly a pomáhá odstranit strachy. Pozitivně působí na bolesti zad a svalů. Pokožku krásně hydratuje, projasní a bude na Vás působit aromaterapeuticky. Jasmínový olej má velmi uklidňující účinky a zároveň podporuje průtok krve. Pomáhá mimo jiné i se sexuálními problémy a byl proto přezdíván „královna noci“ nebo „olej romance“.

  pokožka i duše provoněná jasmínem

  Jasmín má skvělé účinky na suchou pokožku, dehydrovanou nebo křehkou, protože napomáhá hojení, regeneraci a posiluje vlastní obranyschopnost pokožky. Pomáhá hojení, desinfikuje a zabraňuje infekcím a je skvělým prostředkem proti ekzémům. Dokáže zklidnit při úzkostech nebo depresích a navodit pozitivní a konstruktivní emoce. Uleví při stresu, hněvu nebo při fyzické bolesti. Odstraňuje nespavost a působí jako silné afrodiziakum.

  účinky olejové masáže s jasmínovým olejem

  • přináší celkovou relaxaci a uvolnění organismu
  • pomáhá při bolestech hlavy
  • odstraňuje problémy s klouby
  • posilují imunitu
  • uleví při stresu i znepokojení
  • dehydratuje pokožku a posiluje vlastní obranyschopnost

  další informace

  Vyzkoušejte naší relaxační olejovou masáž s jasmínovým olejem a posuňte svou mysl k naprostému uvolnění. Zbavte se stresu a nespavosti, díky této úžasné masáži, která je našimi zákazníky stavěna na první příčky oblíbenosti.

  • Floor Simons

   It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth. Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.

   May 7, 2014
  • Nikki Neil

   The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas.

   May 7, 2014
  • Tarja Lee

   When she reached the first hills of the Italic Mountains.

   May 7, 2014

  Přidat hodnocení